Collocation Delivery Specialist

Vantage Towers • Prague

Prague

from today

The opportunity

Vantage Towers je jedním z předních vlastníků a provozovatelů pasivní telekomunikační infrastruktury v České republice. Ze svých základnových stanic poskytuje pokrytí pro více než 85 % populace. Je tu však stále prostor pro růst a další rozvoj.

Aktuálně do našeho týmu hledáme samostatnou/samostatného kolegyni či kolegu, který se stane součástí našeho týmu zaměřujícího se na zajištění umístění zařízení zákazníků na naše konstrukce (střechy, věže) jako jsou různé panelové, mikrovlnné a jiné antény včetně housingu přidružených zařízení do našich racků/prostor.

Co u nás budete dělat:

Roli koordinování toku informací a jejich aktivní poptávání od zákazníka směrem do ostatních týmů a naopak. To vše za využití několika speciálních aplikací naší společnosti. Na této pozici se všechny informace sbírají a evidují v systémech za účelem úspěšného zasmluvnění umístění zařízení zákazníka a následnou evidenci obsahu zákaznických a našich zařízení na jednotlivých lokalitách.

Dodávat zdrojovou dokumentaci zákazníkovi pro zákres navrhovaného umístění zařízení na našich konstrukcích.

Číst v projektové dokumentaci zaslané zákazníkem před a po instalaci.

Schvalovat tuto dokumentaci, respektive navrhované řešení umístění zařízení zákazníka a případně navrhovat její úpravu dle zjištěných podmínek z naší dokumentace (DWG, fotky aj.).

V případě instalace zákazníka na naše konstrukce vyhodnocovat správnost umístění zařízení zákazníka z dodaných fotek a další dokumentace po realizaci zákazníkem.

Z toho vyplývající každodenní kontakt se zákazníky přes systémy, email a telefon. S občasnými osobními setkáními při účasti na zákaznickém školení na naše systémy, postupy, společenskými setkáními apod.

Každodenně spolupracovat s dalšími týmy, kteří se podílejí na procesu umisťování zařízení na naše konstrukce. Případně s týmy, od kterých je vyžadován nějaký support od zákazníka či Vás samotné/ho.

Co pro tuto roli budete potřebovat:

Zkušenost s koordinací dodávkou služeb apod. (min. 1 rok).

Rámcovou znalost instalací panelových, mikrovlnných antén atd. na konstrukce střech a věží.

Praxe s programy typu CAD (Autodesk aj.), kde je třeba umět číst v nákresech. Výhodou je i znalost nákresy upravovat nebo vytvořit.

Střední znalost angličtiny pro čtení interních dokumentů a občasnou komunikaci se zahraničním vedením/pracovníky, respektive při účasti na občasných nadnárodních skupinových schůzkách porozumění obsahu sdělení.

Silné analytické myšlení a schopnost efektivně a operativně řešit problémy.

Chuť pracovat v dynamicky se měnícím procesu – např. spočívající v přizpůsobování procesu k co největší efektivitě a pomoci zjednodušit práci zákazníkovi a kolegům včetně sebe.

A toto vám nabízíme:

Aktuálně fungujeme v hybridním režimu, zhruba 2 dny v týdnu pracujeme z home office.

Snažíme se o co nejpříjemnější atmosféru, všichni si tykáme a nelpíme na dress code.

Sérii benefitů jako příspěvek na stravování, benefitní body v cafeterii, příspěvek na služební mobilní telefon nebo výběr z připravené nabídky telefonů pro pracovní využití, 5 dní dovolené navíc, 5 dní placeného volna pro osobní účely, skupinové životní pojištění.

Nadstandardní možnost vzdělávání ze široké databáze on-line školení, příp. školení na míru.

Finish your application in just a few minutes

Apply now
Further information
Notes on the application

When you click on apply you will be redirected to a different page that is hosted by Vodafone.

About Vantage Towers
Vantage Towers - Our Story
Vantage Towers - Our Story

Employee testimonials

Ana Murteira
Manager Operations & Maintenance, Vantage Towers Portugal

“Vantage Towers is a dynamic company with well-defined goals and extraordinary people who genuinely care about human wellbeing – as well as professional and personal development.”

Florian Mayer
Senior Expert Tower Data Analytics, Vantage Towers Germany

“Seeing our towers in real life shows me the connection between the data world and the achievements of our rollout colleagues in the field. This inspires me to go further in constructing modern data infrastructure within our company.”

Ronan Byrne
Property Manager, Vantage Towers Ireland

“The experience within the team is second to none. I joined Vantage Towers in December 2020, so it was vital I joined a welcoming, knowledgeable, and experienced team in the telco industry for me to be able to hit the ground running. I am pleased to say that my expectations were not only met but were actually exceeded.”